вівторок, 27 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 7

Сьогодні в групі ми обговорили ефективність використання інформаційно - комунікативних технологій для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів. Розгорнулася дискусія між слухачами про позитивні і негативні сторони даного оцінювання.. Поділилися ідеями про використання Інтернету. Найбільше запам'яталося обговорення прикладів учнівських презентацій, публікацій, веб-статей та блогів.

Немає коментарів:

Дописати коментар