Сьогодні в групі ми обговорили ефективність використання інформаційно - комунікативних технологій для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів. Розгорнулася дискусія між слухачами про позитивні і негативні сторони даного оцінювання.. Поділилися ідеями про використання Інтернету. Найбільше запам'яталося обговорення прикладів учнівських презентацій, публікацій, веб-статей та блогів.
Немає коментарів:
Дописати коментар