субота, 31 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 10

В процесі тренінгу я дізналася, як керувати навчальним процесом у класі, де навчання здійснюється за методом проектів, як використовувати комп’ютерні технології задля підвищення  моєї власної ефективності та для підтримки навчання учнів.Після цього я  створила  документ (презентацію або Інтернет-ресурс) для фасилітації навчання учнів, які виконуватимуть проекти.

Немає коментарів:

Дописати коментар